horyzont ostrowiec świętokrzyski
Biuro podrozy HORYZONT Wycieczki krajowe Wycieczki zagraniczne Kolonie Ostrowiec
wycieczki szkolne ostrowiec

OBÓZ MŁODZIEŻOWY  2019
Czarnogora: Dobra Voda
obóz młodzieżowy 13- 18 lat

Dobra Voda -urokliwe miasteczko położone około 13 km od słynnego miasta Bar.
Dobra Voda posiada piękną plażę Veliki Pijesak, tworzącą łuk o długości ponad 600m.
Przy nadmorskiej promenadzie znajdują się liczne sklepiki, puby, kawiarnie i restauracje
w których można skosztować wspaniałych lokalnych specjałów, owoców morza i ryb
a także słynnych wyrobów cukierniczych.

       

Zakwaterowanie :
Pensjonat KRCIC

Położenie :
w miejscowości Dobra Voda, w odległości około 50 m od plaży Veliki Pijesak (Wielki Piasek) oraz 10 km od zabytków miasta Bar.

Do dyspozycji

recepcja, bar i restauracja. Możliwość skorzystania z płatnej plaży z leżakami (ok. 7 EUR/dzień).

Zakwaterowanie

pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe wyposażone w łazienkę z prysznicem i WC, klimatyzacją, TV satelitarną, lodówkę i Wi-Fi, balkon, aneks kuchenny..

Wyżywienie

w restauracji oddalonej od pensjonatu ok. 70 m 3 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu, obiad lekki lunch danie główne – serwowane, kolacja – serwowana), woda, suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport
autokar

Terminy :

05.07 - 15.07.2019
13.07 - 23.07.2019

Program

Dzień 1

Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry, Serbię.

Dzień 2

Przyjazd do hotelu ok. 9.00, złożenie bagażu w wyznaczonym miejscu, zakwaterowanie od godziny 14.00. Obiad. Spacer po miejscowości, kolacja, nocleg.

Dzień 3 - 9

Realizacja programu:
- plażowanie, kąpiele morskie, zajęcia sportowe i rekreacyjne, animacje, gry, konkursy, dyskoteki;
- wycieczka Stary Bar i Stary Ulcinj – przepiękne orientalne miasta z wspaniałymi starówkami;
- wycieczki fakultatywne (możliwość wykupienia na miejscu):
Albania ok. 35 EUR, Monastyr Ostrog i Rijeka Crnojevića ok. 30 EUR, Jezioro Szkoderskie – objazd + rejs ok. 30 EUR, Montenegro Tour ok. 35 EUR.

Dzień 10

Śniadanie. Wykwaterowanie do godziny 09.00. Czas na ostatnie zakupy. Pobranie suchego prowiantu. Wyjazd do Polski. Przejazd tranzytowy przez Serbię, Węgry, Słowację.

Dzień 11

Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

przejazd autokarem klasy LUX; 8 noclegów w pokojach z łazienkami; wyżywienie: 3 posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną; opiekę pilota podczas przejazdu; opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, czarnogórską opiekę medyczną; taksę klimatyczną, ubezpieczenie NNW 10.000 PLN, KL 15.000 EUR i bagaż 800 PLN, obowiązkowa składa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Dodatkowo płatne:

wycieczki fakultatywne, własne wydatki; obiady w czasie podróży – około 5 EUR/posiłek, dopłaty do wyjazdów antenowych.

Uwagi:

Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00. Wykwaterowanie do godz. 09.00. Turnus rozpoczyna się obiadem w hotelu i kończy śniadaniem + suchy prowiant. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe około 100 EUR + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Zalecamy posiadanie karty EKUZ.

Miejsca wyjazdowe/Antenki:

Bez dopłat: Kielce, Katowice, Kraków; Dopłaty: UWAGA: na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny wyjazdu mogą ulec zmianie. Godziny odjazdów i powrotów uzależnione są od warunków drogowych i kolejek na przejściach drogowych.
 

P.T.

   Propozycje przedstawione na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów KC. Wszelkie informacje o dostępności ofert, cenach, promocjach itp. udzielane są w Biurze .      

 

© Copyright 2019
Home | Kontakt | Admin
wycieczki

 

 
 
facebook